Senát Parlamentu České republiky

Valdštejnské nám. 4, 118 01  Praha 1

Sue Nguyen
Telefon
+420 257 072 342
Mobilní telefon
+420 723 681 975

Senát zve návštěvníky na další ročník koncertů Kulturního léta (25.04.2019)

Ve čtvrtek 2. května 2019 startuje ve Valdštejnské zahradě další ročník cyklu koncertů Kulturního léta v Senátu. Vystoupení se budou konat pravidelně každý čtvrtek a vybraná úterý od 17:00 hod., a to v průběhu celého léta až do 26. září 2019. V rámci koncertů pro veřejnost představí jednotliví senátoři přes dvacet hudebních, pěveckých i tanečních souborů z různých částí republiky.

Obrázek přidružený k tiskové zprávě

Prvním koncertem se návštěvníkům představí Pěvecký sbor Korálek z Mostu, který v Senátu zahraje pod záštitou senátorky Aleny Dernerové. V dalších týdnech bude následovat například Dívčí sbor Puellae Cantantes pod záštitou senátora Ladislava Chlupáče nebo Městská hudba Františka Kmocha Kolín z volebního obvodu senátorky Emilie Třískové.

V červenci návštěvníky svým elánem dále potěší Veselá muzika Ratíškovice z Moravského Slovácka, která přijede na pozvání senátorky Anny Hubáčkové. Srpen nabídne mezi jinými Kapelu Golf Louny, kterou představí senátorka Zdeňka Hamousová. Cyklus koncertů završí na konci září vystoupení Orchestru Základní umělecké školy Polná pod záštitou senátora Miloše Vystrčila.

Aktuální přehled koncertů a dalších akcí pro veřejnost v sídle Senátu naleznete na webových stránkách Senátu zde.

Akce se konají za každého počasí. Vstup zdarma. Změny programu vyhrazeny.

Michaela Sahulová, 25.04.2019