Vítězství Schwarzenberga by znamenalo potvrzení asociální politiky TOP 09

24.01.2013 - MUDr. Vladimír Dryml
MUDr. Vladimír Dryml

Vedení soukromé Česko-německé horské nemocnice ve Vrchlabí tvrdě odmítá hysterické útoky podporovatelů pana Schwarzenberga proti umělcům, zejména Martinu Dejdarovi a Jiřině Bohdalové, kteří podporují Miloše Zemana a silně připomínají praktiky 50. let.

Vítězství starého, nemocného a stále usínajícího pana Schwarzenberga by znamenalo potvrzení asociální politiky TOP 09 se svým zdražováním potravin, energií, léků, amnestií, církevními restitucemi a plánovaným rozvratem důchodového a zdravotního systému.

Největším nebezpečím pro Českou republiku je názor pana Schwarzenberga na Benešovy dekrety a zpochybňování výsledků 2. světové války.

Pan Schwarzenberg by měl rovněž veřejně a urychleně objasnit svoje obchodní vztahy s panem Kalouskem a Bakalou a možná i vazby pana Bakaly na zastřeleného podnikatele Mrázka.

Zvolení Karla Schwarzenberga prezidentem ČR by bylo stejnou tragédií, jaká nastala po bitvě na Bílé hoře.

Pan Schwarzenberg jako prezident by se svými ultrapravicovými názory nedokázal sjednocovat občany České republiky a společnost by se začala více radikalizovat a útoky na umělce nebo občany s jiným politickým názorem by se ještě zvětšily a prohloubily.

Senát Parlamentu České republiky

Valdštejnské nám. 4, 118 01  Praha 1

Eva Davidová
Telefon
+420 257 072 342

Zpět