Kanceláře senátorů ve volebních obvodech

SENÁTOR ADRESA KANCELÁŘE TEL/FAX ASISTENT E-mail
Mgr. Miroslav Adámek Slovanská 16, Šumperk, 787 01
420777844452
Mgr. Kristýna Diepoldová 
Tomáš Drenka
Ing. Blanka Horáčková 

asistent@mirekadamek.cz
JUDr. Miroslav Antl Staré náměstí 68,
Rychnov nad Kněžnou, 516 01
Mgr. Miroslav Hofman
Ing. Lumír Aschenbrenner Nádražní 2495/20,
Plzeň, 301 00
Ing. Jiří Šneberger
JUDr. Petr Krátký
Sneberger@plzen.eu
Ing. Miroslav Balatka Boženy Němcové 2042, Sokolov, 365 01Jiří Duchek
Ing. Ivo Bárek ulice 9. května 21,
Vyškov, 682 01
517330013
777013382
Ing. Petr Jeřábek - regionální kancelář
bareki@senat.cz
doc. PhDr. Mikuláš Bek Ph.D.Poštovská 68/3, 602 00 Brno
605433400
doc. PhDr. Mikuláš Bek Ph.D. 
Mgr. Bc. Marie Doubková 
bekm@senat.cz
doubkovam@senat.cz
Ing. František Bradáč Komenského 1,
Žďár nad Sázavou, 591 01
725647215
725434473
725434463

Mgr. Radek Pátek
Božena Doležalová 
bradacf@senat.cz
Ing. Jiří Burian Kulturní dům Josefa Suka,
Havlíčkova 514,
Sedlčany,264 01
606427926
731476762

Ing. Jaroslav Bažant
Ing. Jana Kubásková 
burianj@senat.cz
kubaskovasenat@seznam.cz
Ing. Michael Canov Moskevská 638/8,
Liberec IV - Perštýn, 460 01
608152850
776732462
Ing. Dagmar Mastníková 
Zita Václavíková 
Marcel Másílko
Ing. Jaroslav Smola
mastnikovad@senat.cz
vaclavikovaz@senat.cz
Ing. Jiří Carbol Viléma Závady 3679,
Frýdek-Místek, 738 01
731245881Marta Kolegová  
Jiří Navrátil
Vojtěch Filsák
carbolj@senat.cz
doc. Ing. Jiří Cieńciała CSc.nám. Svobody 526,
Třinec, 739 61
727918350
724039290
601095140
Kristina Gomolková 
Ing. Miroslav Bednarz
Kateřina Gajzurová 
Ing. Jiří Manheim
jura.cienciala@gmail.com
mirek.bednarz@seznam.cz
k.gajzurova@gmail.com
Ing. Tomáš Czernin Valdštejnovo nám. 76, Jičín
Mgr. Martin Červíček Strnadova 48, Náchod, 547 01608081324Roman Toušek
Michal Vaníček
Ing. Věra Drábková 
tousek.roman@seznam.cz
 Jiří Čunek Mostecká 130, Vsetín, 755 01Jolana Nováková 
Jana Hrubá 
MUDr. Alena Dernerová Budovatelů 2924, Most, 434 01603541051
736111466
Bc. Karel Tichý
Lenka Konečná 
katichy@seznam.cz
lenka.konecna.kancelar@seznam.cz
Mgr. Jiří Dienstbier Nám. Svobody 1460
Kladno, 272 00
720200500Miluše Rolincová 
Daniel Ort
 Jaroslav Doubrava Pařížská 538/19,
Ústí nad Labem, 400 01
475201160t/f
603575784
734470914

Květa Rybárová 
doubrava.jar@tiscali.cz
kveta.rybarova@volny.cz
prof. Ing. Jiří Drahoš DrSc.724171703Ing. Jakub Kleindienst
Ing. Lubor Stehlík
Mgr. Jiří Dušek Ph.D.Gajdošova 4392/7,
Brno, 615 00
420775354555
420725977802
Jana Britzmannová
Kateřina Goldmanová
Bc.Veronika Slámová
dusekj@senat.cz
veronika.slamovahrda@gmail.com
JUDr. Ladislav Faktor U Tří lvů 256/5, České Budějovice 370 01
602269523
JUDr. Ladislav Faktor 
PhDr. Eliška Bajtová 
Bc. Nikola Martínková 
Mgr. Lukáš Vávra
faktorl@senat.cz
 Pavel Fischer Pod Vinicí 409/29, 143 00 Praha 4 Modřany775881147Jan Urbaninfo@pavelfischer.cz
Ing. Tomáš Goláň Náměstí Míru čp.63,
760 01 Zlín

602722159
725912080
606041529
Ing. Tomáš Goláň 
Petr Binar
Bc. Marek Chytráček
tgolan@tomasgolan.cz
pbinar@tomasgolan.cz
mchytracek@tomasgolan.cz
Mgr. Zdeňka Hamousová Hilbertova 1235,
Louny, 440 01
(korespondenční adresa:
Nádražní 469
269 01 Rakovník)
728157435
724050410
Mgr. Kristýna Diepoldová 
Jaroslav Špička
diepoldovak@senat.cz
spickaj@senat.cz
prof. RNDr. Václav Hampl DrSc.U Železné lávky 568/10,
Praha 1 - Malá Strana, 118 00
Hodiny pro veřejnost: pondělí 15:00 – 16:30 nebo po dohodě (doporučena předchozí domluva schůzky skrze e-mail)

777301892

PhDr. Karel Höfer
hamplv@senat.cz
karel.hoefer@gmail.com
MUDr. Bc. Marek Hilšer Ph.D.Řehořova 943/19,
Praha 3, 130 00
 
Úřední hodiny:
úterý 10-12 hod. a čtvrtek 15-17 hod.
739822718
731626036
Bc. Pavel Komárek
Bc. Lucie Fridrichová, M.A
komarekp@senat.cz
fridrichoval@senat.cz
 Petr Holeček budova MěÚ Kralupy nad Vltavou,
Palackého náměstí 1,
Kralupy nad Vltavou, 278 01
601584107
739439446
Mgr. Jindřich Kohm (regionální)
Petr Adamec (senátní)
kohmj@senat.cz
petradamec@centrum.cz
Ing. Jan Horník Bulharská 881/31,
Karlovy Vary, 360 01
Telefon: +420 353 221 900

777686971
602613115
604246360
602414696

Mgr. Petr Masák
Ing. Daniela Přivřelová 
Mgr. Pavel Šťastný
Observatoř venkova, z.s.
hornikj@senat.cz
masakp@senat.cz
plecharnafactory@seznam.cz
radan.vecerka@seznam.cz
Mgr. Miluše Horská náměstí Republiky 56,
Pardubice, 530 01

775771369
KANALO, společnost s ručením omezeným
Ladislava Dostálová 

kancelar@milusehorska.cz
JUDr. Ing. Zdeněk Hraba Ph.D.Kamlerova 795/62, Říčany 251 01
777631440
773161096
JUDr. Ing. Zdeněk Hraba Ph.D. 
Adam Polánský
Patrik Kuba
Mgr. Jitka Jančíková 
senator@hraba.cz
polansky@hraba.cz
kuba@hraba.cz
Ing. Bc. Anna Hubáčková Sadová 1688/1,
Hodonín, 695 01
728667752Ing. Kateřina Bírešová hubackova.kancelar@gmail.com
MUDr. Jitka Chalánková Kollárova 2605/9, Prostějov736488888MUDr. Jitka Chalánková jitka.chalankova@seznam.cz
Mgr. Václav Chaloupek Barrandova 404/28,
Plzeň 326 00
602366034Mgr. Anna Röschová roschova@nkplzen.cz
Mgr. Ladislav Chlupáč Velká Krajská 52/2, Litoměřice-město 412 01702012221Iveta Holubová holubovai@senat.cz
 Renata Chmelová Kubánské náměstí 1272/4,
Praha 10 - Vršovice, 100 00
724022964
774831116
730195924

Mgr. Veronika Žolčáková 
Bc. Zuzana Pochmanová 

v.zolcakova@gmail.com
zuzanapochmanova@gmail.com
Mgr. Šárka Jelínková Riegrovo náměstí 132/67,
Kroměříž, 767 01
257073781
774068138

Mgr. et Mgr. Zdeněk Krajcar
Michal Řezáč
PhDr. Marián Sekerák

senat@centrum.cz
rezac@kdu.cz
sekerak@kdu.cz
Ing. Tomáš Jirsa MBAZa Tiskárnou 327,
Český Krumlov 381 01
602269523Mgr. Oldřich Bajt
Tatjana Šeráková 
Iveta Uhlíková 
PhDr. Radmil Konvalinka
jirsat@senat.cz
MUDr. Lumír Kantor Ph.D.Nešverova 683/2 ,
Olomouc, 779 00
601125321Mgr. Ivana Častulíková 
Drahomíra Venkrbcová 
kantorl@senat.cz
Ing. Mgr. Pavel Karpíšek Havlíčkova 218, Rokycany, 337 01739527526Bc. Jaroslava Šedivcová sedivcovaj@senat.cz
doc. MUDr. Peter Koliba CSc.Slavíkova 6068/18,
Ostrava - Poruba, 708 00
603930497Ing. Martina Raizlová mraizlova@centrum.cz
 Michal Kortyš 731182060
731750675
724633744
Drahoslav Chudoba
Ing. Klára Hudečková 
Otomar Exner
d.chudoba@post.cz
hudeckova.kl@gmail.com
exnero@senat.cz
Ing. Ladislav Kos Kosmická 746, 149 00 Praha 4732963386
PhDr. Šárka Zdeňková 
Mgr. Steffi Černá 
kosl@senat.cz
 Rostislav Koštial Městský úřad Mikulov, Náměstí 158/1, Mikulov 692 20604486794
603489886
736489355
Anna Červeňáková 
Mgr. Michal Pátek
Ing. Petr Marcinčák
cervenakova@mikulov.cz
michal.patek@ods.cz
peta@marcincak.cz
Ing. Karel Kratochvíle Hradební 134/II,
Písek, 397 01
725809577
725809576
Aleš Randl
Ludmila Čapková
ales.randl@volny.cz
senator.strakonice@email.cz
 Jaroslav Kubera U Císařských lázní 351/15, Teplice 724007834Eva Michálková eva.michalkova.tpc@gmail.com
Ing. Bc. Patrik Kunčar Masarykovo nám.72(budova ČSOB),Uherský Brod, 688 01420736156725
420732972121

Eva Huťťová
Mgr. Kateřina Slováková
kuncarp@senat.cz
Mgr. Václav Láska Štefánikova 65,
Praha 5 - Smíchov, 150 00

604472383
Mgr. Václav Láska 
Ing. Michala Kováč 
Monika Shaw Salajová, MSc 
vaclav.laska@vaclavlaska.cz
Ing. Zbyněk Linhart gen. Svobody 1905,
Varnsdorf, 407 47
úřední hodiny:
každé pondělí od 14:00 do 16:30
jinak dle přítomnosti a po dohodě
773289605Bc. Radim Burkoň
Radek Lekner
radim@burkon.cz
prof. MUDr. Jaroslav Malý CSc.Ulrichovo nám. 762,
Hradec Králové, 500 01

702122414
Nikol Bošelová 
Bc. Petr Náhlovský
Růžena Součková 

malyj@senat.cz
Mgr. Miroslav Nenutil Masarykovo nám. 8,
Stříbro, 349 01

737318998
604419692
603995827
Mgr. Miroslav Nenutil 
Mgr. Jan Straka
Hana Hozmanová 
Eva Horná 
miroslav.nenutil@seznam.cz
asistent@jstraka.cz
hozmanova.hana@seznam.cz
hornaeva@seznam.cz
MUDr. Raduan Nwelati Na Kozině 1438, Mladá Boleslav,293 01724681515Michal Koliáškolias@mb-net.cz
Ing. Zdeněk Nytra Sokolská třída 1204/8,
Ostrava 702 00
602775100
737276536
606089000
604212273
603822083
602527743

Markéta Fajfrová 
Jiří Žák
Ing. Miroslav Svozil
Vladimír Vavrda
MUDr. Pavel Čermák
nytraz@senat.cz
marketa.fajfrova@ods.cz
jiri@jirizak.cz
svozil8@seznam.cz
v.vavrda@seznam.cz
mudrpavelcermak@seznam.cz
 Jiří Oberfalzer Náměstí Marie Poštové 7/854,
Beroun 266 01
724085334
725715397
PhDr. Marta El Bournová 
Miroslav Cvanciger
elbournovam@senat.cz
 Petr Orel Hoblíkova 500/20,
Nový Jičín, 741 01
702016488
Bc. Filip Larmer
Mgr. Jaroslav Orel
Kristýna Billová 
orelp@senat.cz
filip.larmer@gmail.com
PhDr. Zdeněk Papoušek Vranovská 61,
Brno, 614 00

732410958
732459866

Mgr. František Černín
Mgr. Josef Valenta
papousekz@senat.cz
fcernin@outlook.cz
valentaj@senat.cz
Mgr. Herbert Pavera Dolní náměstí 17/9, 746 01 Opava
775585831
603257303
Mgr. Herbert Pavera 
Ing. Adam Kubný (senátní asistent)
Ing. Radek Kotík, Ph.D. (regionální asistent)
paverah@senat.cz
adam@herbertpavera.cz
radek@herbertpavera.cz
MVDr. Přemysl Rabas Nerudova 655/1, Chomutov 430 01
(vstup z Ruské ulice)
602357179
739320640
MVDr. Přemysl Rabas 
BcA. Miroslav Koranda
Veronika Roubínková 
rabasp@senat.cz
mk@premyslrabas.cz
Mgr. Jiří Růžička Bělohorská 57/251,
Praha 6, 169 00

603850635
257072797

Eva Vyšanská 

eva.vysanska@gmail.com
RNDr. Jitka Seitlová Náměstí T. G. Masaryka 222/11,
Přerov, 750 02
736491225Alžběta Guryčová asistentka@seitlova.cz
gurycova@gmail.com
 David Smoljak Pod Pekárnami 161/7, Praha 9 - Vysočany, 190 00420734692336Ing. Petr Haluza
Ing. Jan Sobotka Město Vrchlabí, Zámek č.p.1, Vrchlabí 543 01734863739Jana Klazarová  klazarovajana@muvrchlabi.cz
Ing. Jaromír Strnad Havlíčkovo náměstí 512,
Kutná Hora, 284 01
(korespondenční adresa: Pod Šeptouchovem 260,
Ledeč nad Sázavou, 584 01)
775181649
725488199
Mgr. Lucie Krejčíková (Praha) 
Jana Rackovská (region) 
Gabriela Dymáková (region) 
Petr Gawlas
strnadj@senat.cz
strnad.jaromir@seznam.cz
Ing. Leopold Sulovský Mjr. Nováka 1455/34, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Mgr. Patrik Bičovský
MUDr. Radek Sušil Svatopluka Čecha 881/32
Karviná - Nové Město, 735 06
732926417
774023694
Bc. Michaela Němčíková
Bc. Aneta Fukalová
michaelanemcikova@seznam.cz
a.fukalova@email.cz
Ing. Petr Šilar Tvardkova 1191,
Ústí nad Orlicí, 562 01
Petr Čada
MUDr. Alena Šromová Gemerská 505,
Litovel, 784 01

604843503

Tomáš Bajer
sromovaa@senat.cz
bajert@senat.cz
 Milan Štěch Karlovo nám. 163,
Pelhřimov, 393 01
Pavla Kučerová  sk-stech@seznam.cz
Ing. Pavel Štohl Zámečnická 4,
Znojmo, 669 01
608331180
Bc. Petr Náhlovský
Ing. Pavel Kaman
Pavla Nechvátalová 
stohlp@senat.cz
Mgr. Jan Tecl MBAID datové schránky: xm4ekkx, Rybičkova 12, Chrudim 537 01604461749
604468273
604348930
Ing. Petra Marešová 
Vojtěch Novotný
Mgr. Jindřich Šafařík
maresovap@senat.cz
novotnyv@senat.cz
safarikj@senat.cz
 Emilie Třísková Karoliny Světlé 147,
Kolín I
723046621Bc. Lukáš Dukay
Martin Dukay
MUDr. Ladislav Václavec Stará 233/4,
Krnov, 794 01
777266483
739225280
Kateřina Goldmanová 
Pavla Chodorovská 
goldmanovak@senat.cz
 Ivo Valenta Masarykovo náměstí 155,
Uherské Hradiště, 686 01

727854128

Bc. Lucie Kružíková 
Mgr. Magda Pekařová 
Ing. Michal Dvouletý, MBA
valentai@senat.cz
lucie.kruzikova@ivalenta.cz
Mgr. Jaroslav Větrovský Jeronýmova 1894,
Tábor, 390 15
724181334
606611022
773596990
774879225
+425082206040
 
Ing. Blanka Malinová 
Veronika Neufusová 
Ing. Tomáš Samec
Petr Novák
Pavel Braha
starosta@mu-vozice.cz
zivotni@mu-vozice.cz
v.neufusova@email.cz
samec@fctaborsko.cz
petrnovak.ta@seznam.cz
Ing. Petr Vícha Masarykova 158, 735 81 Bohumín, tel. 596 092 292605517545Mgr. Lucie Balcarová 
Ing. Dagmar Procházková
balcarova.lucie.senat@mubo.cz
Ing. Vladislav Vilímec Zlatnická 195, Klatovy I, 339 01Lucie Szántová 
Ing. Jaromíra Vítková Komenského 2317/33a,
Boskovice 680 01

737273889
Ing. Jaromíra Vítková  
Bc. Barbora Palánová 
Ing. Zdeněk Sedlák
mirkavitkova@centrum.cz
asistentka.vitkova@gmail.com
 Jiří Vosecký Obecní úřad,
Okrouhlá č.p. 36, 473 01
(telefon od 9 do 17 hod)

731160891
Jiří Vosecký 
Hana Joličová 
Eva Fryšarová 
Ing. Petr Ullrich
Veronika Šubertová 
voseckyj@senat.cz
RNDr. Miloš Vystrčil Brněnská 599,
Jihlava 586 01,
 
Datová schránka: 3pr4j8d, typ schránky: fyzická osoba, jméno: Miloš Vystrčil
606767544
603175656

Ing. Miroslav Brzek
Vladislav Veselý
vystrcilm@senat.cz
brzekm@senat.cz
vesely@vystrcil.cz
Ing. Lukáš Wagenknecht Zenklova 305/11, 180 00 Praha 8 (vchod do budovy ze zadní strany přes dvůr)608303542
736513283
Ing. Lukáš Wagenknecht 
Ing. Václav Turko
Karolína Žďárská 
wagenknechtl@senat.cz
vturko@atlas.cz
k.zdarska@gmail.com
 Jaroslav Zeman Dolní náměstí 714/13, Jablonec nad Nisou, 466 01
 Hana Žáková Vítězslava Nezvala 2/3, Třebíč 674 01420775042569
420774036028
Ing. Kateřina Žáková
Mgr.Milan Krčmář
zakovak@senat.cz
email@milankrcmar.cz
prof. MUDr. Jan Žaloudík CSc.Palackého náměstí 634,
Rosice 665 01
Mgr. Lukáš Vágner
Mária Malicherová