Servisní technik - energetik

Vloženo:07.12.2021
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Servisní technik - energetik
Náplň:• zajištění provozu energetických soustav a rozvodů vč. dohledu nad údržbou a opravami
• evidence a zajišťování revizních prohlídek vč. vedení příslušné dokumentace
• samostatné zajišťování technického provozu, montáží, servisních činností a uvádění do provozu technických a technologických zařízení
• technické zajištění a organizace údržby a oprav technologických zařízení, budov a majetku
Požadavky:• SŠ vzdělání elektrotechnického směru
• praxe v oboru min. 10 let
• osvědčení pro samostatnou činnost dle § 6, 7, 8 vyhl. 50/78 Sb.
• znalost práce v MaR v informačním systému
• zkušenost z rozsáhlých provozů
• pokročilá znalost MS Office
• zodpovědný a aktivní přístup
• orientaci na výsledek a kvalitu
• samostatnost a flexibilita

Výhodou:
• odolnost vůči stresu
• nadšení pro práci v oboru a chuť dále se vzdělávat
Nabízíme:• zázemí prestižní instituce
• inspirativní pracovní prostředí
• profesionální a přátelský tým
• možnost osobního a profesního rozvoje
• 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, zvýhodněné stravování, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové kurzy
• pracovní úvazek 1,0
Nástup:dle dohody nebo ihned
Kontakt:Personální odbor
tel: 257 072 750
e-mail: kariera@senat.cz