Specialista sociálních sítí

Vloženo:18.11.2021
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Specialista sociálních sítí
Náplň:• Celková odpovědnost za nová média, zejména sociální sítě
• Vytváření strategie pro sociální sítě
• Tvorba jejich obsahu po textové i grafické stránce
• Řízení diskusí a reakce na příspěvky
• Práce s analytickými nástroji a reporting
• Koordinace aktivit na sociálních sítích s ostatními aktivitami Odboru komunikace a vnějších vztahů
• Tvorba multimediálního obsahu – fotografie, natáčení videí
• Sběr podnětů a tvorba příslušného obsahu
• Koordinace s ostatními komunikačními kanály
• Tvorba dalšího obsahu dle zadání
• Participace na dalších úkolech oddělení komunikace dle zadání
Požadavky:• Prokazatelná zkušenost se správou sociálních sítí, tvorbou a řízením komunit, prací s analytickými nástroji
• Výborná znalost českého i anglického pravopisu a schopnost vytvářet v obou jazycích krátké texty
• Flexibilita a schopnost pracovat samostatně
• Kreativita a zájem o trendy v digitálním světě
• Pozitivní přístup, spolehlivost
• Znalost tvorby a editace videí
• Odolnost vůči stresu, pečlivost
Nabízíme:• zázemí prestižní instituce
• inspirativní pracovní prostředí
• profesionální a přátelský tým
• možnost osobního a profesního rozvoje
• 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, zvýhodněné stravování, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové kurzy
• nástup možný ihned
Kontakt:Personální odbor
tel: 257 072 750
e-mail: kariera@senat.cz