Administrátor Microsoft O365

Vloženo:05.12.2021
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Administrátor Microsoft O365
Náplň:• kompletní odpovědnost a svěřená správa celkového prostředí Microsoft O365
• konsolidace IT systémů
• governance
• troubleshooting platformy Microsoft 365
• rozvoj znalostí v oblasti služeb Microsoft 365 a dalších souvisejících nástrojů a produktů
• poskytování uživatelské podpory
• komunikace napříč IT týmem

Požadavky:• znalost platformy Microsoft 365
• zkušenost s Active Directory, DHCP, DNS, Windows Server, Exchange Server, síťováním, znalost PowerShell
• zodpovědný přístup
• orientace na výsledek a kvalitu
• AJ - schopnost porozumět technické dokumentaci

VÝHODOU
• certifikace Microsoft 365 Certified: Enterprise Administrator Expert
• znalost projektového řízení
• nadšení pro práci v oboru a chuť dále se vzdělávat
• bakalářský a vyšší stupeň vzdělání v relevantním oboru

Nabízíme:• zázemí prestižní instituce
• inspirativní pracovní prostředí
• profesionální a přátelský tým
• možnost osobního a profesního rozvoje
• 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, zvýhodněné stravování, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové kurzy
• pracovní úvazek 1,0
• nástup možný ihned

Nástup:dle dohody
Kontakt:Personální odbor
tel: 257 072 750
e-mail: kariera@senat.cz