Specialista vývoje a podpory

Vloženo:05.12.2021
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Specialista vývoje a podpory
Náplň:• poskytování uživatelské podpory (cca 400 uživatelů)
• provoz a rozvoj počítačů (cca 300 počítačů: stolní + NTB), vč. pravidelné aktualizace jejich OS
• provoz a rozvoj Active directory, Exchange, tiskové služby, antivir SW
• provoz a rozvoj helpdesk systému
• komunikace s IT týmem (interním i externím)

Požadavky:• zkušenosti a praktickou znalost: AD, Exchange, GPO, WSUS, IIS, SQL, OS Windows 10, O365, Office 2016/365, DNS, DHCP
• schopnost být správcem interního informačního systému (např. HR, spisový SW a další...)
• přehled v IT oblasti
• zodpovědný a aktivní přístup
• orientaci na výsledek a kvalitu
• AJ - schopnost porozumět technické dokumentaci

Výhodou:
• odolnost vůči stresu
• nadšení pro práci v oboru a chuť dále se vzdělávat
• bakalářský a vyšší stupeň vzdělání v relevantním oboru

Nabízíme:• zázemí prestižní instituce
• inspirativní pracovní prostředí
• profesionální a přátelský tým
• možnost osobního a profesního rozvoje
• 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, zvýhodněné stravování, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové kurzy
• pracovní úvazek 1,0
• nástup možný ihned

Nástup:dle dohody
Kontakt:Personální odbor
tel: 257 072 750
e-mail: kariera@senat.cz