Referent vztahů s veřejností (Odbor komunikace a vnějších vztahů)

Vloženo:20.04.2021
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Referent vztahů s veřejností (Odbor komunikace a vnějších vztahů)
Náplň:Vyřizování podání občanů; vyřizování žádostí podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím (příjem, evidence, kontrola a ověřování náležitostí žádostí, vyřizování žádostí v součinnosti s příslušnými útvary; vedení a aktualizace databáze podání včetně statistického a analytického vyhodnocování); zabezpečování administrativní agendy; podíl na organizaci a realizaci akcí pro veřejnost.
Požadavky:VOŠ x SŠ (s odpočtem 2r ze ZP), VŠ výhodou; komunikační, vyjadřovací a stylistické schopnosti; praxe v právní administrativě a zkušenosti s agendou spojenou se zák. č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím výhodou; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:9. platová třída; pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení.
Nástup:Ihned nebo dle dohody.
Kontakt:Monika Trojánková
tel: 257 072 630
e-mail: trojankovam@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 11. května 2021 do 10:00 hod. na e-mailovou adresu trojankovam@senat.cz, případně na adresu: Monika Trojánková, Odbor personální; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.