Vedoucí Oddělení vývoje a provozu (Odbor informačních technologií)

Vloženo:25.03.2021
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Vedoucí Oddělení vývoje a provozu (Odbor informačních technologií)
Náplň:IT podpora pro cca 400 uživatelů (senátorský sbor, zaměstnanci, poradci/asistenti, externisté); provoz a rozvoj cca 300 počítačů (stolní počítače, notebooky) vč. pravidelné aktualizace jejich OS; provoz a rozvoj Active directory, Exchange, tiskové služby, antivir SW; provoz a rozvoj helpdeskového systému; součinnost s orgány státní správy; odpovědnost za nákup a obnovu IT techniky; vedení malého týmu IT specialistů.
Požadavky:VŠ Mgr. x SŠ s maturitou (s odpočtem 5r ze ZP); praktická znalost a zkušenosti s AD, Exchange, GPO, WSUS, IIS, SQL, OS Windows 10, O365 a Office 2016, DNS a DHCP; znalost centrálního nasazování OS (MDT); znalost zákona o veřejných zakázkách; zkušenosti s vedením lidí; komunikativnost, týmovost; schopnost hledat řešení, odolnost vůči stresu, schopnost tvořit a přijmou odpovědnost za svá rozhodnutí; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:- jmenovaná funkce - stanete se součástí prestižní instituce - prostor pro osobní i profesní růst - odpovídající platové ohodnocení - přátelské pracovní prostředí, inspirativní kulturu organizace a podíl na jejím budování - možnost budovat a rozvíjet tým spolupracovníků - 5 týdnů dovolené plus týden "zdravotního volna" - krásné pracovní prostředí v historickém centru Prahy
Nástup:asap
Kontakt:Monika Trojánková
tel: 257 072 630
e-mail: trojankovam@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 30. června 2021 do 10:00 hod. na e-mailovou adresu trojankovam@senat.cz. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.