Ředitel/ředitelka Odboru technického zajištění

Vloženo:14.01.2021
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Ředitel/ředitelka Odboru technického zajištění
Náplň:Řízení a koordinace technických, provozních a organizačních činností při správě movitého a nemovitého majetku v prostorách sídla Senátu.
Požadavky:VŠ magisterského stupně x SŠ s maturitou (-5 let ze ZP); praxe ve vedoucí funkci min. 5 let; praxe ve státní/veřejné správě na obdobné pozici výhodou; zkušenost se správou majetku; orientace v oblasti veřejných zakázek; procesní myšlení, systematičnost, analytické dovednosti; komunikační a organizační schopnosti; výrazné pracovní nasazení; pečlivost a odolnost vůči stresu; pozitivní přístup při řešení problémů; splnění podmínek dle zákona č. 451/1991 Sb.; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 12; pracovní poměr (jmenování) na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.
Nástup:Březen 2021 nebo dle dohody.
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 31.1.2021 do 12:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, ředitelka Odboru personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.