Vedoucí Oddělení rozpočtu (Odbor ekonomický)

Vloženo:14.02.2020
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Vedoucí Oddělení rozpočtu (Odbor ekonomický)
Náplň:Metodické řízení, organizace a usměrňování hospodaření s rozpočtovými prostředky podle jednotlivých příjmových a výdajových oblastí kapitoly 303 – Senát PČR, zpracovávání ekonomických rozborů.
Požadavky:VŠ Mgr. nebo VŠ Bc. (s odpočtem 2 let ze ZP) ekonomického směru; praxe v řídící funkci min. 3 roky; praxe z oblasti kontroly výhodou; znalost problematiky rozpočtu a financování státu výhodou; znalost práce s aplikacemi MS Office na dobré úrovni; řídící a komunikační schopnosti včetně dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu; pečlivost, spolehlivost, psychická odolnost, schopnost práce pod tlakem; výrazné pracovní nasazení; splnění podmínek dle zákona č. 451/1991 Sb.; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 12; pracovní poměr (jmenování) na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.
Nástup:Předpokládaný duben 2020 nebo dle dohody.
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 13. března 2020 do 10:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.