Ředitel/ředitelka Sekce ekonomicko-správní

Vloženo:14.01.2020
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Ředitel/ředitelka Sekce ekonomicko-správní
Náplň:Výkon nejsložitějších koncepčních a systémových prací na úseku sekce s cílem dosáhnout optimální úrovně činnosti Kanceláře Senátu, organizace a koordinace činnosti útvarů sekce ekonomicko-správní s rozsáhlým vnitřním členěním (tj. Odbor ekonomický, Odbor IT, Odbor technického zajištění, Odbor gastronomických služeb) a s četnými vazbami na další obory činností; koordinace a usměrňování systémových specializovaných prací.
Požadavky:VŠ magisterského stupně; praxe ve vedoucí funkci min. 5 let, nejlépe v pozici vrcholového manažera; praxe ve státní/veřejné správě na obdobné pozici výhodou; zkušenost s veřejnými rozpočty výhodou; procesní myšlení, systematičnost, analytické dovednosti; komunikační a organizační schopnosti; schopnost hledat nové cesty při používání selského rozumu; výrazné pracovní nasazení; pečlivost a odolnost vůči stresu; pozitivní přístup při řešení problémů; splnění podmínek dle zákona č. 451/1991 Sb.; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 14; pracovní poměr (jmenování) na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.
Nástup:Duben 2020 nebo dle dohody
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 10. února 2020 do 10:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.