Tiskový/á tajemník/ce

Vloženo:05.06.2019
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Tiskový/á tajemník/ce
Náplň:Zajišťování informačních, publicistických, audiovizuálních a tiskových výstupů Senátu, jeho orgánů a Kanceláře Senátu v zásadních věcech s celostátním nebo mezinárodním dosahem ve vztahu k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům; tvorba komplexních mediálních projektů a koncepcí, koordinace komunikačních toků s rozsáhlou hierarchickou strukturou a vazbami, organizace tiskových konferencí, moderování akcí.
Požadavky:VŠ Mgr. stupně; praxe v oboru min. 2 roky; vynikající znalost ČJ a stylistické schopnosti podmínkou, AJ min. na středně pokročilé úrovni podmínkou; zkušenost se správou webových prezentací a sociálních sítí; komunikační a organizační schopnosti; časová flexibilita podmínkou; samostatnost; spolehlivost; schopnost práce pod tlakem; trestní bezúhonnost; občan/ka ČR.
Nabízíme:12. platová třída; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení po dobu RD.
Nástup:Červen 2019 nebo dle dohody.
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 19. června 2019 do 9:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.