Specialista/ka na audiovizuální techniku (Odbor informačních technologií)

Vloženo:07.06.2018
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Specialista/ka na audiovizuální techniku (Odbor informačních technologií)
Náplň:Organizační zajišťování technického provozu nebo montáže přenosových prostředků včetně diagnostických zařízení na úrovni regionální, celostátní a mezinárodní sítě; zpracovávání rozborů, studií, koncepcí a prognóz rozvoje technických a technologických zařízení podle potřeb organizace; vykonávání systémové práce spojené s ekonomickou rozvahou provozu telekomunikačních zařízení, audiovizuální techniky a rozmnožovací techniky Kanceláře Senátu.
Požadavky:VŠ Mgr. stupně nebo VŠ Bc. (s odpočtem 2 let ze ZP) elektrotechnického směru; zkoušky z vyhlášky 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice (minimálně § 6) výhodou; zkušenosti v oblasti audio a video techniky; praxe v oboru min. 5 let; znalost práce na PC (min. MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); komunikační a organizační schopnosti; znalost AJ výhodou; výrazné pracovní nasazení; schopnost týmové spolupráce a koordinace činností malého kolektivu; pečlivost a odolnost vůči stresu; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 12; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.
Nástup:Srpen 2018 nebo dle dohody.
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopií dokladu o dosaženém vzdělání zašlete do 21. června 2018 do 9:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení OIT – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.