Referent/ka (Samostatné oddělení protokolu)

Vloženo:01.06.2018
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Referent/ka (Samostatné oddělení protokolu)
Náplň:Zajišťování komplexu činností spojených s organizací a samostatným vyřizováním agendy zahraničního a vnitřního protokolu na úrovni Senátu a Kanceláře Senátu se všemi navazujícími činnostmi.
Požadavky:VŠ Bc. stupně nebo VOŠ (s odpočtem 1 roku ze ZP); AJ slovem i písmem podmínkou; vysoká úroveň společenského chování a vystupování; praxe v oboru vítána; komunikační a organizační schopnosti; výrazné pracovní nasazení; schopnost práce pod tlakem; chuť učit se novým věcem; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 10; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení na další dobu určitou po dobu RD.
Nástup:Červen 2018 nebo dle dohody.
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 15. června 2018 do 9:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, příp. na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu, Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení PROT – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.