Technik/čka - zvukař/ka (Odbor informačních technologií)

Vloženo:26.04.2018
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Technik/čka - zvukař/ka (Odbor informačních technologií)
Náplň:Odborné technické práce při provozu zařízení pro zvukový záznam; obsluha reprodukčních zařízení včetně speciálních studiových strojů; administrativní práce (zpracování faktur, objednávání servisu reprodukční techniky apod.).
Požadavky:SŠ s maturitou nebo SŠ s VL (s odpočtem 1 roku ze ZP), vzdělání technického směru výhodou; zkušenosti v oblasti audio a video techniky (praxe v oboru min. 3 roky); znalost práce na PC (min. MS Office); komunikační a organizační schopnosti; znalost AJ výhodou; výrazné pracovní nasazení; pečlivost a odolnost vůči stresu; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 6; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.
Nástup:Červen/červenec 2018 nebo dle dohody.
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 24. května 2018 do 9:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení OIT – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.