Právník/právnička (Samostatné oddělení právní)

Vloženo:09.01.2018
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Právník/právnička (Samostatné oddělení právní)
Náplň:Výkon komplexních právních činností pro Kancelář Senátu; samostatná příprava právních stanovisek a návrhů všeobecné právní povahy souvisejících s působností Senátu Parlamentu ČR, jeho orgánů a Kanceláře Senátu; poskytování právních konzultací; příprava interních legislativních aktů.
Požadavky:VŠ právnické vzdělání Mgr. stupně; zkušenosti v poskytování právních služeb v oblastech občanského práva (připomínkování smluv), soudních sporů, veřejných zakázek a pracovně právní agendy vítány; výrazné pracovní nasazení; schopnost samostatného řešení zadaných úkolů; chuť učit se novým věcem; komunikační a organizační schopnosti; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Plat dle Platového řádu Kanceláře Senátu; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.
Nástup:Únor 2018 nebo dle dohody.
Kontakt:Mgr. Vrublová Eva
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 23. ledna 2018 do 9:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.