Prohlídky Senátu

Prohlídky Senátu 1 Prohlídky Senátu 2 Prohlídky Senátu 3

DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE KANCELÁŘ SENÁTU Z PREVENTIVNĚ BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ RUŠÍ VŠECHNY KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY SÍDLA SENÁTU PARLAMENTU ČR PLÁNOVANÉ VE DNECH 3. 3. 2020 AŽ 30. 4. 2020. OMLOUVÁME SE ZA PŘÍPADNÉ KOMPLIKACE A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Aktuální informace k opatřením v sídle Senátu sledujte zde.

Valdštejnský palác je pro zájemce otevřen zdarma od dubna do října každý víkend a státní svátky od 10 do 17 hod., od června do září o hodinu déle. Od listopadu do března je pro veřejnost otevřeno jen první víkend v měsíci a státní svátky, v čase od 10 do 16 hod. Přehlednou tabulku otevírací doby prostor sídla Senátu naleznete zde.

Pro organizované školní skupiny nabízí Senát celoročně komentované prohlídky, vždy v pondělí a pátek. Tyto prohlídky s průvodcem se konají každou celou hodinu od 9 do 15 hod. Na prohlídku je nutná rezervace s nejméně dvoutýdenním předstihem. Můžete ji provést pomocí tohoto formuláře, telefonicky na čísle 257 075 707 nebo osobně v Informačním centru Senátu, které je otevřeno pro veřejnost každý pracovní den od dubna do října od 9 do 16 hod. a od listopadu do března od 9 do 15 hod. Prohlídka je zdarma a trvá cca 40 minut.

Organizované školní skupiny musí s sebou na prohlídku přinést jmenný seznam (ve formátu pdf nebo doc ) všech účastníků s uvedením čísla OP (nad 15 let) a adresu školy.

Kancelář Senátu si vyhrazuje právo prohlídku modifikovat či zrušit, pokud v daném termínu probíhá v historických prostorách jednání senátorů či protokolární akce.

Kancelář Senátu nezajišťuje prohlídky cestovním agenturám.