Videogalerie

Nejnovější videozáznamy

Tiskový briefing po veřejném slyšení výboru k problematice budoucnosti mediální výchovy v ČR

Obrázek 446

Vystoupili: Václav Chaloupek, senátor a člen Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice, Jaroslav Faltýn, ředitel odboru předškolního, základního, základního uměleckého a speciálního vzdělávání MŠMT, a profesor Jan Jirák z Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK.

Tiskové konference 17.09.2018

Tiskový briefing k semináři „Problematika sucha a vody – zhodnocení vývoje od roku 2015“

Obrázek 445

Vystoupili:
místopředseda Senátu Ivo Bárek, ministr životního prostředí Richard Brabec, náměstek ministra zemědělství pro řízení sekce vodního hospodářství Aleš Kendík, ředitel a člen představenstva Sdružení oboru vodovodů a kanalizací Oldřich Vlasák a výkonný ředitel Svazu měst a obcí Pavel Drahovzal.

Tiskové konference 11.09.2018

Tiskový briefing ke konferenci na téma pečovatelská služba – příležitost pro život doma

Obrázek 443

Vystoupili: Emilie Třísková, místopředsedkyně Ústavně-právního výboru Senátu, Jakub Čtvrtník, předseda Institutu sociální práce, Miroslava Krajčírová, ředitelka Centra sociální péče města Žamberk, Martina Jakab Hendrychová, vedoucí Pečovatelské služby Hodkovice nad Mohelkou, a Martina Khauerová, starostka města Hodkovice nad Mohelkou.

Tiskové konference 10.09.2018

Všechny videozáznamy

Film Senát Parlamentu ČR

Film o Senátu

Naučný film „Senát Parlamentu ČR“ připravila Kancelář Senátu pro veřejnost v roce 2013. Dokument se zaměřuje na ústavní systém ČR, kompetence a činnost Senátu, historii a sídlo Senátu, senátní volby atd.