Fotogalerie - listopad 2019

Posledních 50 fotografovaných akcí

Fotogalerie s řazením dle jednotlivých let a měsíců

Přijetí předsedkyně Výboru pro vzdělávání, vědu a kulturu Parlamentu Gruzie paní Mariam JAŠI předsedou Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu a lidská práva panem Jiřím DRAHOŠEM (8 fotografií)
Místopředseda Senátu Parlamentu ČR J. Oberfalzer oficiálně přijímá vedoucího Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře v ČR pana Chung-I Wanga. (7 fotografií)
Místopředseda Senátu Parlamentu ČR J. Oberfalzer oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance Ukrajiny v ČR J.E. pana Jevhena Perebyjnise. (6 fotografií)
Konference k 50. výročí CHKO Jeseníky "Jeseníky v měnící se Evropě" (15 fotografií)
Předseda Senátu Parlamentu ČR J. Kubera oficiálně přijímá chargé d’affaires e.p. Kosovské republiky v ČR pana Arbera Vllahiu. (6 fotografií)
Cena kvality v sociální péči (9 fotografií)
Předseda Senátu Parlamentu ČR J. Kubera oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance Belgického království v ČR J.E. pana Grégoira Nicolase A. Cuveliera. (7 fotografií)
Předseda Senátu Parlamentu ČR J. Kubera oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance Spojených států amerických v ČR J.E. pana Stephena B. Kinga. (7 fotografií)
Mezinárodní konference "Demokratická revoluce 1989. 30 let poté" (25 fotografií)
Vernisáž výstavy "Tváře českého undergroudu" (15 fotografií)
Program Simulace Evropského parlamentu (15 fotografií)
Mezinárodní konference "Demokratická revoluce 1989. 30 let poté" (7 fotografií)
Předseda Senátu Parlamentu ČR J. Kubera oficiálně přijímá mimořádné a zplnomocněné velvyslance zemí V4 – mimořádného a zplnomocněného velvyslance Slovenské republiky v ČR J.E. pana Petra Weisse, mimořádného a zplnomocněného velvyslance Maďarska v ČR J.E. pana Miklóse Borose a mimořádnou a zplnomocněnou velvyslankyni Polské republiky v ČR J.E. paní Barbaru Annu Ćwioro. (7 fotografií)
Mezinárodní konference "Demokratická revoluce 1989. 30 let poté" (23 fotografií)
Slavnostní vyhodnocení výsledků soutěže k "Podpoře etické výchovy" (9 fotografií)
Koncert "Zrcadlo přátelství" (12 fotografií)

V případě zájmu o fotografie z předchozích let kontaktujte vedoucí oddělení vztahů s veřejností Denisu Čermákovou, .