Fotografie z akcí - leden 2020

Slavnostní snídaně v rámci Tříkrálové sbírky (14 fotografií)
Tiskový briefing k podání ústavní stížnosti ohledně zvýšení rodičovského příspěvku (10 fotografií)
Seminář „Jesle X dětské skupiny“ (7 fotografií)
Vernisáž výstavy "Svět nedonošených dětí ve FN Ostrava" (7 fotografií)
Přijetí velvyslankyně Irácké republiky v ČR Sundus Omar Alí al-Bajraqdár předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR Pavlem Fischerem (4 fotografie)
Předseda VZOB Pavel Fischer pořádá slavnostní večeři pro účastníky konference VOB Parlamentů zemí Visegradské 4 (11 fotografií)
Vernisáž výstavy Meopta. Kouzelný svět optiky - zázemí (12 fotografií)
Předseda Senátu PČR J. Kubera spolu s 1. místopředsedou Senátu PČR J. Růžičkou, místopředsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR J. Sobotkou a členkou Výboru pro záležitosti EU Senátu PČR H. Žákovou oficiálně přijímá státního ministra pro zahraniční záležitosti Království Saúdské Arábie Adela Al Jubaira. (10 fotografií)
Vernisáž výstavy MEOPTA - KOUZELNÝ SVĚT OPTIKY (12 fotografií)
Přijetí zástupců portugalských měst předsedou Výboru pro záležitosti EU Senátu PČR panem Václavem Hamplem (6 fotografií)
16. schůze Ústavně-právního výboru (6 fotografií)
Kulatý stůl "Regionální železnice v ČR: současný stav a budoucnost" (7 fotografií)
Pracovní oběd pořádaný předsedou Výboru pro záležitosti EU Václavem Hamplem pro delegaci Výboru pro veřejnou správu, veřejný pořádek a spravedlnost Parlamentu Řecké republiky (8 fotografií)
Konference "Balíček oběhového hospodářství - návrhy zákonů" (9 fotografií)
Tiskový briefing ke konferenci „Balíček oběhového hospodářství – návrhy zákonů" (6 fotografií)
Přijetí vítězů 28. ročníku dějepisné soutěže studentů gymnázií České a Slovenské republiky předsedou Senátu J. Kuberou (20 fotografií)
Předseda Senátu PČR J. Kubera pořádá tradiční novoroční setkání senátorek a senátorů PČR s diplomatickým sborem. (20 fotografií)
Konference "Práce s rodinou v (po)rozvodové situaci" (7 fotografií)
Předseda Senátu PČR J. Kubera oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v ČR J.E. pana Nicholase Stewarta Archera. (6 fotografií)
Pomník Jana Palacha a Jana Zajíce u Národního muzea, Václavské nám., Praha 1 Předseda Senátu PČR J. Kubera a místopředseda Senátu PČR J. Oberfalzer uctí památku Jana Palacha. (7 fotografií)
Přijetí vedoucího Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře v České republice pana Ke Liang-Rueye předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu Parlamentu ČR panem Pavlem Fischerem (6 fotografií)
Tiskový briefing po jednání Organizačního výboru (7 fotografií)
Setkání předsedy Výboru pro záležitosti EU Václava Hampla a dalších senátorů s místopředsedkyní Evropské komise pro demokracii a demografii Dubravkou Šuicou (8 fotografií)
Konference "Aktuální otázky vnější a vnitřní bezpečnosti ČR" (11 fotografií)
Setkání předsedy Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu Parlamentu České republiky pana Václava Hampla s J.J. paní Marií-Piou Kothbauer, mimořádnou a zplnomocněnou velvyslankyní Lichtenštejnského knížectví v České republice se sídlem ve Vídni (5 fotografií)
1. místopředseda Senátu PČR J. Růžička oficiálně přijímá mimořádnou a zplnomocněnou velvyslankyni Lichtenštejnského knížectví v ČR se sídlem ve Vídni J.J. paní Mariu-Piu Kothbauer. (7 fotografií)
1. místopředseda Senátu PČR J. Růžička oficiálně přijímá ředitele Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře pana Liang-Ruey Ke. (5 fotografií)
Setkání místopředsedy Senátu Milana Štěcha se zahraničními účastníky mezinárodní konference (8 fotografií)
Mezinárodní konference "Český původ brazilského prezidenta Juscelina Kubitscheka" (13 fotografií)
Vzpomínkové setkání u příležitosti Dne památky obětí holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti (29 fotografií)
Seminář "Střet zájmů" Pořádá Výbor pro záležitosti Evropské unie spolu s Dočasnou komisí Senátu k návrhům auditních zpráv (10 fotografií)
Místopředseda Senátu PČR J. Horník spolu s předsedou Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR Z. Linhartem oficiálně přijímá mimořádnou a zplnomocněnou velvyslankyni Republiky Myanmarského svazu v ČR J.E. paní Kay Thi Soe. (6 fotografií)
Tiskový briefing Klubu pro liberální demokracii - SENÁTOR 21 (6 fotografií)
Tiskový briefing Klubu STAN (7 fotografií)
15. schůze Senátu (27 fotografií)
Tiskový briefing Senátorského klubu ODS (6 fotografií)
Tiskový briefing Senátorského klubu KDU-ČSL a nezávislí (6 fotografií)
Tiskový briefing Senátorského klubu ČSSD (4 fotografie)
Tiskový briefing Senátorského klubu ANO (6 fotografií)
Společný tiskový briefing senátorských klubů k ústavní stížnosti ohledně zvýšení rodičovského příspěvku (7 fotografií)
Tiskový briefing Stálé komise Senátu pro sdělovací prostředky (5 fotografií)
Pokračování 15. schůze Senátu (32 fotografií)