Fotografie z akcí - duben 2012

Seminář "Asistenční služby ve školství" (5 fotografií)
Konference "Hospodářská situace České republiky a její výhled" (10 fotografií)
Seminář "Nález Ústavního soudu ve věci slovenských důchodů pohledem ústavního a evropského práva" (11 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch s chotí pořádá slavnostní oběd na počest prezidenta Ázerbájdžánské republiky J.E. pana Ilhama Alijeva s chotí. Slavnostního oběda se zúčastní 1. místopředseda Senátu PČR P. Sobotka, místopředsedkyně Senátu PČR A. Palečková, místopředseda Senátu PČR P. Pithart, předseda Výboru pro záležitosti EU Senátu PČR L. Sefzig, předsedkyně Stálé komise Senátu pro ochranu soukromí a členka Výboru pro záležitosti EU Senátu PČR J. Juřenčáková a člen Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR P. Trpák. (14 fotografií)
Oficiální přijetí velvyslankyně Irska J.E. paní Alison Kelly předsedou VZOB panem J. Regecem (4 fotografie)
Slavnostní zahájení výstavy "Hrádek nad Nisou - město v srdci Trojzemí" (4 fotografie)
Předseda Senátu PČR M. Štěch spolu s místopředsedou Senátu PČR P. Pithartem, místopředsedou Senátu PČR Z. Škromachem, předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR J. Regecem a předsedou Výboru pro záležitosti EU Senátu PČR L. Sefzigem oficiálně přijímá ministra zahraničních věcí Súdánské republiky J.E. pana Aliho Ahmeda Kartiho. (10 fotografií)
Oficiální přijetí velvyslance Chorvatské republiky J.E. pana Frane Krniće předsedou VZOB J.Regecem (4 fotografie)
20. schůze Senátu (24 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch spolu s předsedou Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova a členem Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR P. Šilarem,se členem Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR J. Štětinou a členem Ústavně-právního výboru Senátu PČR M. Nenutilem oficiálně přijímá mimořádnou a zplnomocněnou velvyslankyni Gruzie v ČR J.E. paní Nino Nakashidze. (7 fotografií)
Setkání místopředsedy Senátu P. Pitharta se zástupci ATHENEA 21 (11 fotografií)
1. místopředseda Senátu PČR P. Sobotka oficiálně přijímá předsedu Legislativní rady Nového Jižního Walesu (Australský svaz) pana Dona Harwina. (5 fotografií)
1. místopředseda Senátu PČR P. Sobotka spolu s předsedou Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR J. Hajdou, místopředsedou Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR V. Jonášem, členem Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR J. Bisem a členem Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR K. Korytářem oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance Litevské republiky v ČR J.E. pana Aurimase Taurantase. (4 fotografie)
Předseda Senátu PČR M. Štěch spolu s místopředsedkyní Senátu PČR A. Palečkovou, místopředsedou Senátu PČR Z. Škromachem, místopředsedou Výboru pro záležitosti EU Senátu PČR O. Veřovským, předsedou senátorského klubu KDU-ČSL a členem Výboru pro záležitosti EU Senátu PČR V. Koukalem a členem Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR T. Kladívkem se oficiálně setká s předsedou Senátu Jordánského hášimovského království J.E. panem Taherem Masrim. (12 fotografií)
Pressbriefing předsedy Senátu PČR M. Štěcha a předsedy Senátu Jordánského hášimovského království J.E. pana Tahera Masriho u příležitosti jeho oficiální návštěvy v České republice. (6 fotografií)
1. místopředseda Senátu PČR P. Sobotka spolu s předsedou Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR J. Hajdou, místopředsedou Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR V. Jonášem, členem Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR J. Bisem a členem Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR K. Korytářem oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance Lotyšské republiky v ČR J.E. pana Kasparse Ozolinše. (6 fotografií)
Národní centrum bezpečnějšího internetu (NCBI) (4 fotografie)
1. místopředseda Senátu PČR P. Sobotka spolu s předsedou Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR J. Hajdou, místopředsedou Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR V. Jonášem, členem Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR J. Bisem a členem Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR K. Korytářem oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance Estonské republiky v ČR J.E. pana Lembita Uibo. (5 fotografií)
Seminář: Vize a legislativa - základ pro rozvoj nestátního neziskového sektoru (8 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch pořádá slavnostní oběd na počest předsedy Senátu Jordánského hášimovského království J.E. pana Tahera Masriho za účasti 1. místopředsedy Senátu PČR P. Sobotky, místopředsedy Výboru pro záležitosti EU Senátu PČR J. Táborského, člena Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR V. Drymla a členky Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu PČR M. Horské. (15 fotografií)
Veřejné slyšení VVVK - Smysl státní maturity (9 fotografií)
"Tisková konference k problematice státních maturit" (5 fotografií)
Vernisáž výstavy "Poštovní známky osobností" pod záštitou místopředsedkyně Senátu A. Gajdůškové (13 fotografií)
Seminář "Evropský vakcinační týden 2012" (3 fotografie)
Vedoucí Kanceláře Senátu J. Uklein se setká s mimořádnou a zplnomocněnou velvyslankyní Indonéské republiky v ČR J.E. paní Emeriou Wilujeng Amir Siregar. (9 fotografií)
Přijetí delegace DEPB (skupina odborníků) ze SRN (4 fotografie)
Seminář VUZP - "Postavení obcí v procesu výběru lokality pro hlubinné úložiště" (7 fotografií)
Slavnostní zahájení výstavy "Prezentace Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomezí" pod záštitou senátorky J. Juřenčákové (14 fotografií)
21. schůze Senátu (15 fotografií)
Vernisáž výstavy Boty, botky, botičky pod záštitou místopředsedkyně Senátu A. Gajdůškové (10 fotografií)