Fotografie z akcí - prosinec 2012

Přijetí ministra zahraničních věcí Republiky Kosovo Envera Hoxhaje místopředsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR Jaroslavem Sykáčkem (4 fotografie)
Konference k 90. výročí trvání diplomatických vztahů mezi Peru a ČR (5 fotografií)
Cena kvality v sociálních službách za rok 2011 (8 fotografií)
Tisková konference předsedy Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu PČR Marcela Chládka. (6 fotografií)
TISKOVÁ KONFERENCE k daňovému balíčku (7 fotografií)
2. schůze Senátu (14 fotografií)
Slavnostní setkání vítězů soutěže "Vesnice roku 2012" (8 fotografií)
Vernisáž Vánoční výstavy (13 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch se za účasti místopředsedy Ústavně-právního výboru Senátu PČR M. Nenutila a člena Ústavně-právního výboru Senátu PČR J. Dienstbiera setká s občany, kteří přežili vypálení obcí Lidice a Ležáky (19 fotografií)
VHZD - Předání ocenění CENA INOVACE ROKU (16 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch s chotí pořádá slavnostní oběd na počest prezidenta Slovenské republiky J.E. pana Ivana Gašparoviče s chotí za účasti místopředsedkyně Senátu PČR M. Horské, předsedy Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR J. Regece, místopředsedy Výboru pro záležitosti EU Senátu PČR Z. Besty, člena Výboru pro záležitosti EU Senátu PČR a předsedy Stálé komise Senátu pro krajany žijící v zahraničí T. Grulicha, člena Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR J. Štětiny a člena Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu PČR L. Michálka. (16 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch a předsedkyně Poslanecké sněmovny PČR M. Němcová pořádají slavnostní shromáždění u příležitosti konference "20 let Ústavy České republiky". (43 fotografií)
Konference k 20. výročí přijetí Ústavy ČR (7 fotografií)
Slavnostní zahájení výstavy "NOËLLA VAN DEN HOF – OBRAZY" (7 fotografií)
Vyhlášení vítěze soutěže "Nejkrásnější nádraží 2012" (13 fotografií)
Místopředseda Senátu PČR P. Sobotka oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance Dánského království v ČR J.E. pana Christiana Hoppeho. (4 fotografie)
Předseda Senátu PČR M. Štěch pořádá pracovní večeři vedení Senátu a Poslanecké sněmovny PČR za účasti místopředsedkyně Senátu PČR M. Horské a místopředsedy Senátu PČR Z. Škromacha. (9 fotografií)
Předvánoční zpívání ve Valdštejnském paláci (13 fotografií)
Beseda senátora J. Štětiny se studenty Jihočeské univerzity České Budějovice (3 fotografie)
Doyen Senátu PČR P. Lebeda pořádá slavnostní shromáždění k 16. výročí Ustavující schůze Senátu Parlamentu České republiky. Pozvány jsou senátorky a senátoři PČR. (29 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch oficiálně přijímá mimořádnou a zplnomocněnou velvyslankyni Nigerijské federativní republiky v ČR J.E. paní Catherinu Uyok Okon. (4 fotografie)
3. schůze Senátu (13 fotografií)