Fotografie z akcí - leden 2012

Předseda Senátu PČR M. Štěch oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance Italské republiky v ČR J.E. pana Pasquale D' AVINO. (5 fotografií)
Seminář "Měření finanční gramotnosti žáků základních a středních škol" (5 fotografií)
Konference "Předpoklady funkčního úrazového pojištění zaměstnanců v České republice" (8 fotografií)
Místopředseda Senátu PČR Z. Škromach spolu s předsedou Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR I. Bárkem a místopředsedou Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR P. Eybertem přijímá ředitele evropské sekce Ministerstva zahraničí a obchodu Mongolska pana Shijeekhuu Odonbaatara (6 fotografií)
11. schůze Podvýboru pro energetiku (6 fotografií)
Slavnostní zahájení výstavy "Příroda kolem nás" (10 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch pořádá tradiční novoroční setkání senátorek a senátorů s diplomatickým sborem (16 fotografií)
Senátorský klub KDU-ČSL si Vás dovoluje pozvat na slavnostní snídani,která je pořádána v rámci Tříkrálové sbírky. Hosty snídaně: Kardinál Dominik Duka, arcibiskup pražský, Ing. Mgr. Oldřich Haičman, ředitel Charity ČR a koledníci. Poté: tříkrálové koledování po budovách Senátu PČR. (12 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch a člen Ústavně-právního výboru Senátu PČR M. Nenutil se setkají s vítězi a organizátory XX. ročníku dějepisné soutěže studentů gymnázií. (12 fotografií)
Oběd pro vítěze a organizátory XX. ročníku dějepisné soutěže studentů gymnázií za účasti člena Ústavně-právního výboru Senátu PČR M. Nenutila. (8 fotografií)
15. schůze Senátu (10 fotografií)
Simulace zasedání Evropského parlamentu (3 fotografie)
Vernisáž výstavy Stříbrná krása, pod záštitou senátorky Jiřiny Rippelové (8 fotografií)
Konference - Evropský rok aktivního stáří (6 fotografií)
Slavnostní zahájení výstavy "Fotografie Spolku prostějovských fotografů" (8 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch pořádá tradiční novoroční setkání senátorek a senátorů PČR s představiteli sdělovacích prostředků. (13 fotografií)
Beseda místopředsedy Senátu Zdeňka Škromacha s účastníky expedice Mars (13 fotografií)
Předseda Senátu převezme Petici proti nespravedlivé důchodové reformě a za odchod vlády P. Nečase (10 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch spolu s 1. místopředsedou Senátu PČR P. Sobotkou, místopředsedkyní Senátu PČR A. Palečkovou, místopředsedou Senátu PČR Z. Škromachem, předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR J. Regecem, místopředsedou Výboru pro záležitosti EU Senátu PČR J. Táborským, členem Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR J. Štětinou, předsedou Podvýboru pro energetiku Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR J. Bisem a členkou Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu PČR M. Horskou oficiálně přijímá místopředsedu vlády Irácké republiky pana Hussaina Al-Shahrestaniho. (11 fotografií)
Seminář "Péče o ohrožené děti do 3 let věku v České republice" (11 fotografií)
Seminář "Sexuální výchova na školách - ano či ne, a jak?" (8 fotografií)
Oficiální přijetí mimořádného a zplnomocněného velvyslance Argentinské republiky v České republice J.E. pana Vicente Espeche Gila předsedou VZOB panem Jozefem Regecem (7 fotografií)
Tisková konference na téma Sexuální výchova na školách (4 fotografie)
Oficiální přijetí mimořádného a zplnomocněného velvyslance Francouzské republiky v České republice J.E. pana Pierra Lévyho předsedou VZOB panem Jozefem Regecem (5 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch za účasti 1. místopředsedy Senátu PČR P. Sobotky, místopředsedkyně Senátu PČR A. Palečkové, místopředsedy Senátu PČR Z. Škromacha, předsedy Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR J. Regece, předsedy Výboru pro záležitosti EU Senátu PČR L. Sefziga a člena Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR A. Jílka pořádá slavnostní oběd na počest předsedy Národní rady Slovenské republiky J.E. pana Pavla Hrušovského. (10 fotografií)
Pokračování 16. schůze Senátu (22 fotografií)
Slavnostní shromáždění u příležitosti Dne památky obětí holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti, které se koná pod záštitou 1. místopředsedy Senátu P. Sobotky. (36 fotografií)
Přednáška na téma: " Zodpovědný kapitalismus" pod záštitou místopředsedkyně Senátu A. Gajdůškové (22 fotografií)
Konference "České národní povstání 1945" (22 fotografií)
Pracovní seminář "Koordinační porada k projektovému záměru PROLOG" (3 fotografie)
Slavnostní zahájení výstavy "Prezentace Olomouckého kraje" (18 fotografií)